+90 552 619 85 28 - +90 555 069 33 96

24 Saat Teknik Servis

ASPE Yapı 24 Saat teknik servisi hizmeti ile ürünlerinizle alakalı sorunlarınızı hızlı ve garantili tamir ederek teslim eder. Hangi marka ve model olursa olsun her zaman bizleri arayarak en doğru hizmeti alabilirsiniz. Özellikle bu alanda yetiştirilmiş teknik elemanlarımız sizler için en hızlı ve doğru teknikle tamir yapmaktadır.

Firmamız hızlı servis imkanı sunmaktadır. Firmamız montaj ve arızalarda size garantili hizmet vermektedir. Ücretsiz keşif ve uygun fiyatlarımız ile kaliteli hizmet sunuyoruz.

Garantili işçilik Uygun Fiyat

ASPE Yapı teknik servis hizmeti, 24 saat sizlere hizmet için hazırdır. Firmamızdan alacağınız tüm hizmetler garantilidir. Özellikle teknik sorunlardan dolayı bozulan ürünlerinizin tamiri ve bakımı garantili olarak yapılır. Müşterilerin en çok dikkat ettikleri konulardan olan işçiliğin ne derece iyi yapıldığı, tamir sırasında yeterli ekipmanların olup olmadığı, yedek parçaların ömrü ve tabi ki çıkan masraflardır. Firma olarak bütün kurallara uyup müşterileri üzmemek adına en iyi ekipmanlarla çalışıp en iyi malzemeler kullanmaktayız.

Back to top
Open chat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by