+90 552 619 85 28 - +90 555 069 33 96

Cam Balkon

Cam balkon sistemleri arasında en çok tercih edilenler arasında ısıcam özelliğiyle cambalkon sistemleri öne çıkıyor. Bu sayede 4 mevsim kullanışlılık sayesinde sizi yazın bunaltıcı sıcağından kışın da tir tir titreten soğuğundan anında koruyabilmektedir. Bunun yanı sıra standart balkonlardan tamamen ayrılarak evin kullanışlı bir parçası haline getirebilme özelliği bakımından da gerçekten de öne çıkmaya devam ediyor.

30 Yıl Garantili Paslanmaz Tekerler

Cam balkon sistemlerinin rulman ve aksamının kesinlikle paslanmaz özellikte olması gerekir. Balkonlar kirli suyun tahliye edilmesinde veya iklim şartlarına bağlı olarak yağmur ve kar sularına maruz kalması durumunda paslanmaz özellikte olmalıdır. İşte bunun için tam 30 yıl garanti vaat edilerek taşıyıcı rulman ve aksamların kesinlikle paslanmaz özelliğiyle ısıcam sistemi üretilir.

Güneş’i Kontrol Altında Tutmak Elinizde

Isıcam özelliğiyle sadece standart balkonlara göre yalıtım uygulamakla kalmaz aynı zamanda Güneş’in aşırı ışınlarına karşı balkonda otururken kontrolü sizin elinizde tutacağınız jaluzi perdeleriyle de cambalkon sistemler arasında gerçekten de dikkat çeker. İşte bu özelliğiyle 4 mevsim 5 kat daha fazla yalıtım garantisi vermesinin bir diğer sonucudur.

Şık Tasarımıyla İspanyolet Kilit

Isıcam özellikli cam balkon sisteminde bir yenilik de kilitleme sisteminde karşımıza çıkıyor. İspanyolet kilitleme mekanizması sayesinde hem daha fazla güvenlik imkanı sağlar hem de daha şık bir görünüm yarattığı için her açıdan kontrolün sizde olmasına olanak tanır. İşte yer verilen tüm bu özellikleri bağlamında yer verilirse gerçekten de önemli bir nitelik olarak karşımıza çıktığını dikkate almamız gerekecektir.

En Üst Düzey Yalıtım Garantisi

Yalıtımı standart balkon sistemlerine göre tam 5 kat daha fazla arttırma özelliğindeki mıknatıslı conta, epdm conta sistemi ve özel uzunluktaki kıl fırça sayesinde her yönüyle daha fazla yalıtım işlemine yer vermeye devam eder. Ortada duran tüm bu özelliklerine yer verildiği zaman her halükarda gerçekten de son derece dikkate değer nitelikler arasındaki yerini korumaya devam etmesi bağlamında gerçekten de en çok tercih edilen cam balkon sistemi olarak karşımıza çıkar.

Çeşitleri
 • sürme cam balkon sistemleri
 • küpeşte cam balkon sistemleri
 • giyotin cam balkon sistemleri
 • hareketli cam balkon sistemleri

başlıca ısıcam özellikli 5 kat yalıtım avantajı sağlamaya devam eden cam balkon sistemleri arasındaki yerini korur. Bu özellikleri dikkate alındığı zaman her halükarda kendine has özellikleriyle cambalkon özellikleri arasında önemini bir kere daha meydana getirir.

Avantajları

Isıcam özelliği sayesinde 4 mevsim yalıtım (izolasyon) özelliğiyle karşımıza çıkar. Bunu Türkiye’de ilk defa uygulanan mıknatıslı conta ve epdm conta sistemi sağlar. Bunun yanı sıra yine sadece kış aylarında değil yaz aylarında da aşırı sıcak hava kütlelerinin tahliyesini rahatlıkla sağladığı için son derece ferah bir ortam elde edilmesine imkan tanır.

Öte yandan gizli su tahliyesi imkanı bulunması sebebiyle her yönden pek çok avantajına da yer verdiğini kesinlikle dikkate almamız gerekecektir. Ortada duran tüm bu özelliklerine yönelik olarak aktarıldığı zaman gerçekten de kaliteden ödün verilmeden en iyi koşullarda tamamıyla ayrıcalıklı imkanına yer vererek hareket ettiğini dikkate almamız gerekecektir. Bu nitelikleri bağlamında değerlendirildiği zaman her halükarda öne çıkan cam balkon sisteminden birisini meydana getirdiğini kesin olarak dikkate almamız mümkün hale gelecektir.

Tüm bu nitelikleri etrafında yer verilirse her açıdan ısıcam özellikli cam balkon sistemlerinin standart balkon sistemlerine göre daha üstün yanlarının olduğunu kesinlikle dile getirmemiz gerekir. İşte yer verilen tüm bu kriterler açısından önemini bir kere daha meydana getiren niteliğiyle her halükarda tamamen profesyonelce ortada duran yaklaşım tarzı olmaya devam ettiğini her anlamda ele almamız gerekir.

Cambalkon, kışın sona eren balkonunuzun keyfini çıkarabilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve hava koşullarının balkonunuzu kullanmanıza engel olduğu durumlarda, cambalkon sistemini kapatır ve dış dünyaya tamamen kapatılırsınız, aynı zamanda tamamen panoramik bir iç mekana sahip olursunuz.

Cambalkon sistemleri için Skywin firmasını tercih edebilirsiniz.Çünkü ücretsiz keşif fırsatı ve uygun fiyat avantajı ile cambalkon hizmetimiz İstanbul çapında güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Uzman ekibimiz cambalkon fiyatları belirlerken piyasaya göre uygun fakat kaliteli işçilik ile fiyat/performans’da liderligi amaçlamaktadır.

İstanbul cam balkon denince akla hemen gelen Skywin firmamız siz değerli müşterilerimize eşsiz bir hizmet sunmak için beklemektedir.

Pencereleri aynı veya farklı noktalarda katlama kabiliyeti ile mevsimsel değişikliklere en iyi şekilde cevap verebilen bir sistemdir. Cam balkonlar için kapatma sistemleri, yapınıza ve zevklerinize uygun, aynı zamanda son derece konforlu ve dayanıklı bir renk çözümü sunar.

CamBalkonun Faydaları Nelerdir?

 • İstediği zaman açılabilir, yapısı nedeniyle herhangi bir zamanda kapatılabilir, balkon rahat ve konforlu bir yaşam alanı haline getirir.
 • Binanıza ve balkonunuza estetik bir görünüm kazandırır.
 • Esnekliği ve kullanım kolaylığı nedeniyle, cam balkon fiyatları yağmur, kar ve iklim koşullarından bağımsız olarak herhangi bir şekilde kullanımı mümkün kılar.
 • Toz, gürültü, yapraklar, polenler, zararlı böcekler, balkonlarda iç içe geçmiş hayvanlar ve atıklar gibi istenmeyen dış çevre koşullarına karşı koruma sağlar.
 • Evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan sağlar.
 • Dış ortamı içten ayırarak ısı yalıtımı sağlar.
 • Kış bahçesi olarak kullanabileceğiniz bu tip balkon, evde çiçek yetiştirmenize olanak sağlayacaktır.
 • Ses yalıtımı şeklinde tasarlanan her cam balkon aşırı sesten rahatsız olmanıza engel olur.
 • Temperli cam kullandığından darbelere karşı dayanıklıdır.
 • Balkonun mimari yapısı değişmediğinden imar yasasına aykırı değildir.
 • Enerji tasarrufu sağlar.
 • Cam balkon sistemlerinde kullanılan malzemeler neme dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
Back to top
Open chat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by