+90 552 619 85 28 - +90 555 069 33 96

Motorlu Pergole

Halkımız arasında elektrikli tente olarak tabir edilen gölgelendirme ve güneşlik sistemleri genel olarak olarak kendinden açılıp kapanabilen tente ve pergolalar için kullanılan bir isimdir.

Sektörümüzde otomatik tente yada motorlu pergola olarak bilinen bu sistemler kullanıcının tentesini yada pergolasını efor sarfetmeden bir motor sayesinde kolayca kontrol etmesine olanak tanır.

Otomatik ile Motorlu Arasındaki Fark Nedir?

Otomatik tenteler , bir buton yada uzaktan kumanda ile kolayca kontrol edilir.Sessiz ve güvenli bir şeklide kısa sürede tenteniz açılıp kapanabilir. Bununla birlikte gelişen teknolojinin yardımı ile opsiyonel olarak sensörler ( algılayıcılar ) sayesinde talebinize göre rüzgar şiddetini yada yağmur yağmasını algılayarak tamamen otomatik olarak çalışabilir, kumandaya bile gerek kalmadan  açılıp kapanabilir.

Mafsallı ve kasetli tentelerde bu sistemler kullanılabilir. Bu tip tentelerde kullanımı zaruri olmasa da dileyen müşterilerimize bu sistemleri kurarak daha konforlu bir gölgelik sistemi deneyimi yaşayabilmelerini sağlamaktayız.

Motorlu Pergole

Pergola sistemlerinde ise motorlar neredeyse zaruri olarak kullanılır. Alanın büyüklüğü, kumaşın ağırlık oranı özelikle cafe ve restoran gibi işletmelerin açma kapama sırasında  harcadıkları zaman ve efor aynı zamanda müşterilerinin de mekandaki konforunu bozabildiği için  bu tip işletmeler ( Motorlu ) elektrikli pergola sistemlerinin kullanmaktadırlar.

Yine aynı şekilde pergola sistemlerinde ekstra sensörler ile ve zaman ayarlı olarak kullanılmaktadır.

Back to top
Open chat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by